مراسم استکبار ستیزی شهرستان پلدختر امروز با حضور پررنگ نسل جوان از میدان شهید بهشتی ،پل شهدای دولت به سمت بوستان ولایت برگزار شد.

به گزارش سفیر افلاک همزمان با سراسر کشور راهپیمایی ۱۳آبان با حضور اقشار مختلف مردم در پلدختر برگزار شد.

شرکت کنندگان با در دست داشتن تراکت های مرگ بر آمریکا، لبیک یا امام خامنه ای، مرگ بر رژیم صهیونیستی انزجار خود را از اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران اعلام کردند.

حضور پر رنگ نسل جوان در میان شرکت کنندگان در راهپیمایی ۱۳آبان از نکات قابل توجه روز استکبارستیزی در شهرستان پلدختر بود.

محمودی از دانشجویان شرکت کننده در راهپیمایی ۱۳آبان گفت: آمریکایی ها خوب ببینند امروز نهال های درخت انقلاب تناور شدند و با گام های استوار از انقلاب و ولایت دفاع می کنند.


وی بیان کرد: امروز رسانه های بین المللی بایستی اقیانوس ملت ایران را در راهپیمایی ۱۳آبان ببینند تا دیگر مستکبرین به فکر توطئه علیه ملت ایران نباشند.

وی گفت: امروز دانشجویان در کنار سایر اقشار حماسه ای پر رنگ خلق کردند و در این راستا شعار مرگ بر آمریکا رساتر از همیشه سر دادند تا دنیا بداند ما در این میدان عمل برای دفاع از انقلاب و ولایت هستیم.

مردانی یکی از جوانان معمولان گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۱۳آبان به دنیا این پیام داد که تحریم و فشار حداکثری بر اراده ملت ایران تاثیر ندارد.

وی بیان کرد: انتظار داریم مسئولان ما به خصوص تیم مذاکره کننده هسته ای از توجه به غرب دست بردارند واز ۶سال مذاکره بی نتیجه در قالب برجام درس عبرت بگیرند.

حجت الاسلام سید محسن موسوی امام جمعه پلدختر در گفت وگو با سفیرافلاک با قدردانی از حضور گسترده مردم پلدختر در راهپیمایی ۱۳آبان گفت:امروز مردم پلدختر در مناطق مختلف سیل زده در کنار کار بازسازی خوب در میدان عمل بصیرت حضور پیدا کردند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند.

وی بیان کرد: حضور تماشایی نسل جوان در راهپیمایی۱۳آبان قابل توجه بود که این خود امید به آینده را در دل زنده می کند ،آمریکایی ها از روزهای قبل از طریق رسانه ها قصد داشتند این حضور گسترده کم رنگ کنند ولی نتوانستند.

وی گفت: از حضور اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان در شهرستان پلدختر در راهپیمایی ۱۳آبان قدردانی می کنم که اینچنین حماسه خلق کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در حاشیه راهپیمایی ۱۳آبان در گفت وگو با سفیرافلاک گفت: همزمان با آغاز گام دوم انقلاب و شیطنت های اقتصادی و سیاسی مستکبرین ،ملت ایران حضور تماشایی در راهپیمایی۱۳آبان داشتند.

وی بیان کرد: این حضور گسترده مردم در راهپیمایی یک بار دیگر نقشه های دشمنان نظام را بر آب کرد و در آینده نزدیک اثرات مثبت این حضور در معادلات ها خواهیم دید.

آتش زدن پرچم های آمریکا،رژیم صهیونیستی و عروسک ترامپ و اعلام بیانیه پایانی شرکت کنندگان در راهپیمایی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

انتهاي پيام/