اکبر ناظری به عنوان رئیس دفتر هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات کوهدشت معرفی شد.

به گزارش سفیر افلاک، امروز مراسم معارفه مسئول دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات کوهدشت با حضور امام جمعه کوهدشت،مسئول دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات لرستان، فرماندار و برخی از مسئولان شهرستانی در محل دفتر نظارت شهرستان کوهدشت برگزار شد.

در این مراسم اکبر ناظری به عنوان رئیس دفتر هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات کوهدشت معرفی و از حجت الاسلام «حسین حسن پور» رئیس سابق این دفتر تقدیر به عمل آمد.

حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی در این مراسم اظهارداشت: حفظ نظام از اهم واجبات بوده ومقدمه واجب نیز واجب است به دلیل اینکه اداره امور کشور طبق قانون اساسی با اتکاء آراء عمومی اداره می‌شود نیازمند مجلسی مقاومتی است.

وی افزود: وظیفه همه دستگاه‌ها  به ویژه ناظران این است که با کمال هوشیاری، مراقبت و تقوای الهی از آراء مردم صیانت کنند چرا که نهاد مقدس شورای نگهبان به مثابه چشم این نظام الهی و مردم است و باید از نظر مراقبت بیشتر نظام را ارتقاء دهیم.

امام جمعه کوهدشت با بیان اینکه سرمایه اصلی نظام اعتماد مردم است که به هیچ عنوان این اعتماد نباید خدشه دار  شود عنوان کرد: شهرستانی مانند کوهدشت که بسیار حساس است باید هم ناظران و هم مجریان دقت خود را صد چندان کنند که در اذهان عمومی این معنا تلقی نشود که هرکس نظارت دارد او نماینده استچون نظارت مربوط به کل نظام است و در خدمت اهداف عالیه و مقدمه نظام است.

انتهای پیام/