فرمانده سپاه شهرستان چگنی گفت: یادواره شهدای شهرستان دوره چگنی در هفته بسیج برگزار می‌شود.

سرهنگ پاسدار محمد علیزاده در گفت‌و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: امروز انقلاب در اوج اقتدار قرار دارد و انقلاب به سایر دنیا فرستاده شده است.

وی افزود: کسانی که زمانی انقلاب را قبول نداشتند اکنون در مقابل استکبار ایستاده‌اند که این از تاثیرات انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه شهرستان چگنی از اجرای بیش از ۳۰برنامه در هفته بسیج در شهرستان چگنی خبر داد و  عنوان کرد: برنامه‌های متنوعی در هفته بسیج در چگنی برگزار خواهد شد که یادواره شهدای شهرستان یکی از مهم‌ترین این برنامه‌هاست.

وی بیان کرد: اعزام تیم‌های درمانی به مناطق محروم، دیدار فرماندهی سپاه شهرستان و پرسنل با امام جمعه، سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا، عطرافشانی قبور مطهر شهدا از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته بسیج برگزار می‌شود.

علیزاده گفت: همزمان با سراسر کشور در ۵آذرماه تجمع ده هزار نفری بسیجیان در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود که بسیجیان فعال شهرستان چگنی نیز در این مراسم شرکت می‌کنند.

وی تصریح کرد: هفته بسیج افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی برای خانواده‌های محروم و بی‌بضاعت شهرستان را داریم که با حضور مسئولان انجام می‌شود.

فرمانده سپاه شهرستان چگنی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب از بسیج به عنوان نمادی از مردم سالاری دینی یاد کرده است.

وی اظهارداشت: برگزاری مسابقات علمی دانش‌آموزان(طرح شهید بهنام محمدی) از دیگر برنامه‌هایی است که در شهرستان چگنی برگزار خواهد شد.

علیزاده با اشاره به فرمان تاریخی امام راحل مبنی بر تشکیل بسیج گفت: امروز بسیج مظهر اقتدار، عظمت و بصیرت است و با هوشیاری، بصیرت ملت ایران و بسیجیان تمام نقشه‌های دشمنان خنثی شده است.

انتهای پیام/