استاندار لرستان گفت: مهم‌ترین پیام حضور امروز مردم در راهپیمایی این است که صف معترضین از اغتشاشگران جداست و ممکن است افرادی معترض باشند اما اغتشاشگران را قبول ندارد.

به گزارش سفیرافلاک، سید موسی خادمی صبح امروز در راهپیمای مردم لرستان در محکومیت اقدامات اخیر اغتشاش‌گران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علیرغم همه مشکلاتی که وجود دارد اما ملت ایران با اصل نظام، راه امام(ره)، رهبری و شهدا وفادار هستند و همه ما طرفدار انقلاب هستیم.

وی افزود: البته ممکن است اعتراضاتی به برخی از مشکلات وجود داشته باشد ولی اجازه داده نمی‌شود که ضدانقلاب و اغتشاشگران از این اعتراضات سوءاستفاده کنند.

استاندار لرستان عنوان کرد: مهم‌ترین پیام حضور امروز مردم در راهپیمایی این است که صف معترضین از اغتشاشگران جداست و ممکن است افرادی معترض باشند اما اغتشاشگران را قبول ندارد.

وی بیان کرد: حضور امروز مردم درصحنه بیانگر بصیرت مردم است و ثابت می‌کند که مردم به‌نظام و ولایت اعتقاددارند و امنیت جامعه را بر همه‌چیز ترجیح می‌دهند.

خادمی تصریح کرد: مردم با بصیرت خود آمده‌اند و ما هم در کنار مردم درصحنه هستیم گرچه کم و کاستی‌هایی وجود دارد اما دولت درصدد تنظیم بازار است و تمام عایدات این افزایش قیمت بنزین به‌حساب افراد غیر برخوردار که حدود ۱۸ میلیون خانوار هستند تعلق می‌گیرد.

وی گفت: در این نارضایتی‌ها برخی فتنه گران سوءاستفاده کردند و امروز مردم برای محکوم کردن آن‌ها به صحنه آمدند تا بگویند این اقدامات اغتشاشگران را محکوم می‌کنند؛ اغتشاشات اخیر تعدادی از مخلان امنیت دستگیرشده‌اند که بعد از تکمیل اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام/