نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه ملت ایران نسبت به مسیر انقلاب اسلامی مصمم هستند گفت: مسئولان به فکر مردم باشند و درد مردم را بفهمند.

به گزارش سفیرافلاک، آیت الله سیداحمدمیرعمادی ظهر امروز در جمع راهپیمایان بابیان اینکه امروز شما وفاداری و ایمانتان را بار دیگر به نمایش گذاشتید اظهار داشت: مردم امروز در راهپیمایی شرکت کردند تا بگویند درست است ما در فشار اقتصادی و گرانی به سر می‌بریم و مردم مشکلات را تحمل می‌کنند اما این بهانه نخواهد شد تا امنیت و اقتدار کشور ما آسیب ببیند و عده‌ای  از اشرار دست به تخریب و آتش زدن اموال عمومی و اموال مردم بزنند و خسارات شدیدی را بر مردم وارد کنند.

وی افزود: مردم امروز آمدند تا بگویند ما از شکل اجرای مدیریت مصرف سوخت و افزایش‌گرانی بنزین گلایه، حرف و اعتراض داریم اما هرگز دست از رهبرمان نمی‌کشیم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان عنوان کرد: مردم آمدند تا بگویند علی رغم تمام اعتراضاتی که داریم اما وقتی‌که رهبر حکیم و فرزانه ما از تصمیم سران قوا حمایت کردند ما تابع رهبری هستیم.  

وی بیان کرد: آمریکا، معاندین و ضدانقلاب از این فرصت استفاده کردند و به خیابان آمدند ولی صف مردم از ضدانقلاب و آشوبگر جداست؛ انقلاب در طول این ۴۰ سال فراز و نشیب فراوانی داشته و شاهد صحنه‌های گوناگون بوده است.

میرعمادی تصریح کرد: این انقلاب یک انقلاب الهی است که مردم با خونشان آن را به وجود آورده و با تمام وجود از این انقلاب حمایت خواهند کرد؛ آنچه که در طول این ۴۰ سال ثابت بوده چند عامل اساسی است، نخست حضور مردم در صحنه‌ها بوده به طوری که مردم در صحنه‌های گوناگون انقلاب حاضر داشته اند، چه در جنگ تحمیلی و توطئه های سیاسی، بین‌المللی؛ مردم به دشمنان اسلام اجازه عرض‌اندام نداده و نسبت به بیگانگان روی خوش‌نشان نداده‌‎اند.

وی گفت: مردم سختی‌ها را تحمل کرده اند و وفاداری و رشادت مردم برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ضبط‌شده است، مردم پشتیبانیخود را از نظام و رهبری ثابت کرده و در شرایط گوناگون و در مقاطع مختلف و در طول حیات پربرکت انقلاب اسلامی از نظام دفاع کرده اند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان بابیان اینکه مردم هر توطئه را خنثی کردند و بار دیگر توطئه دشمنان، اشرار و آشوبگران را نقش برآب کردند اظهار داشت: عامل دوم هدایت و رهنمودهای حکیمانه امام(ره) و خلف صالحش مقام معظم رهبری است که در صحنه‌های گوناگون همه وجودش را برای نظام و انقلاب گذاشته است.

وی افزود: مقام معظم رهبری با شجاعت و درایت همه امور را مدیریت کرده است، ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای و حادثه ۱۸ تیر، فتنه ۸۸ و آشوب دی ۹۶ رهبری جان و وجودش و همه حیاتش را برای مردم، انقلاب و نظام گذاشت و در این شرایط سخت و دشوار که دشمنان در عراق و لبنان فتنه ایجاد می‌کنند شاهد اجرای طرحی در داخل کشور هستیم اما رهبر انقلاب با هوشیاری، درایت، دوراندیشی، شجاعت و قاطعیت از تصمیم سران قوا حمایت کردند.

میرعمادی عنوان کرد: رهبری از تصمیم سران قوا حمایت کردند و این یعنی بصیرت انقلابی، کار عاقلانه انقلابی، مدیریت انقلابی وصداقت انقلابیاو مدافع انقلاب و نظام است.

وی بابیان اینکه موضع‌گیری رهبری آرامشی بر دل مردم ایران شد تصریح کرد: حمایت از تصمیم سران وحدت جامعه را حفظ کرده است و این راهپیمایی منسجم نتیجه حمایت مقام معظم رهبری است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان خاطرنشان کرد: مردم  دینشان را نسبت به‌نظام و انقلاب ادا کردند وعلی رغم تمام فشارها به صحنه آمدند و نسبت به مسیر انقلاب اسلامی مصمم بودند، اما انتظار است مسئولان به فکر مردم باشند و درد مردم را بفهمند و گرانی را احساس کنند.

وی گفت: وقتی جنسی گران می شود کارگر و کارمند با اندک درآمد چگونه زندگی خود را اداره کند؟ مسئولان متعهد شدند درآمد ناشی از افزایش بنزین را به‌حساب قشر کم‌درآمد واریز کنند و جلوی افزایش‌گرانی کالاها را بگیرند و به موقع و منظم یارانه‌های مردم آسیب‌پذیر را واریز کنند‌.

میرعمادی اظهار داشت: مسئولان به تعهدات خود عمل کنند و کوتاهی نکنند و با این راهپیمایی خیالشان راحت و نظارت نداشته باشند، الان هم برخی اجناس گران شده است که باید نظارت داشته باشند؛ این مردم جان و مالشان را برای این انقلاب گذاشته اند؛ باید این مردم آسایش و آرامش داشته باشند و با اراده قوی این مسیر باعظمت انقلاب اسلامی را ادامه دهند.

انتهای پیام/