یادواره شهدای حوزه مقاومت شهید عبدالحسین کردی به مناسبت هفته بسیج در بروجرد برگزار شد.

به گزارش سفیر افلاک، حسن شمشادی راوی جنگ سوریه در مراسم یادواره شهدا که در مسجد الغدیر بروجرد برگزار شد اظهار داشت: دفاع مقدس را جوانان و نوجوانان شکل دادند و امروز دفاع مقدس؛ مقدس ترین واژه برای ملت ایران است زیرا اسطوره های بزرگی مانند شهدا آن را تشکیل دادند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب افق های دور را شناسایی و بیان کرده است؛ جنگ سوریه به دلیل اینکه توطئه بزرگ استکبار علیه محور مقاومت اسلامی بود به فرموده رهبری وارد جنگ شدیم و در کنار ملت و دولت سوریه جنگیدیم و تروریستها در جنگ سوریه به سرعت ماهیت استکباری خود را نشان دادند و تصمیم داشتند تا با شکست سوریه و حزب اله لبنان و عراق به سراغ ایران بیایند.

راوی جنگ در سوریه عنوان کرد: قصه ای که در سوریه آغاز شد، ایران اسلامی و محور مقاومت را هدف قرار داده بود که با دفاع جانانه جوانان غیور ایران اسلامی، تروریستها به سر کردگی استکبار جهانی و اسرائیل شکست خوردند.

وی بیان کرد: دهها و هزاران تروریست داعشی مسلح دمشق و سوریه را محاصره کردند و قصدشان نابودی مقاومت اسلامی بود و آنان که نامشان مدافع حرم شد اجازه ندادند تروریستها و تکفیری ها حریم اهل البیت (ع) را خدشه دار کنند.

شمشادی گفت: شهدای مدافع حرم به خوبی فهمیدند که اگر در سوریه با داعش نبرد نکنند باید در اطراف شهر خود با داعش مبارزه می کردند.

وی خاطرنشان کرد: شهدا با خدا معامله کردند و هر چه از خدا خواستند نصیب شان شد و رهبری فرمودند در روایات آمده است شهدای مدافع حرم اجر دو شهید دارند زیرا در غربت به شهادت رسیدند، اگر آنان جان را فدا نمی کردند امروز اثری از آثار حرم اهل البیت(ع) وجود نداشت.

انتهای پیام/