اولین یادواره 122 شهید بسیجی کوهدشت با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، جمعی از خانواده‌های شهدا، بسیجیان و مسئولان در حسینیه عاشقان حضرت ثارالله (ع) سپاه ناحیه کوهدشت برگزار شد.

به گزارش سفیر افلاک، امروز اولین یادواره ۱۲۲ شهید بسیجی کوهدشت با حضور امام‌جمعه کوهدشت، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، فرمانده سپاه کوهدشت، فرماندار، خانواده‌های شهدا، جمعی از مسئولان، بسیجیان و مردم در حسینیه ثارالله (ع) سپاه این شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت در این مراسم با اشاره به درخشش بسیجیان کوهدشت درصحنه‌های مختلف حمایت از انقلاب اسلامی، اظهار داشت: عزت اسلام، دین و کشور مرهون تلاش‌های مجاهدانه بسیجیان است، نقش آنان در اغتشاشات اخیر بسیار واضح بود چراکه دشمن را به‌ زانو درآورد.

وی آگاهی، راه و هدف الهی را از ارکان شهادت برشمرد و افزود: جهان معاصر مرهون فکر بلند و ملکوتی امام راحل است که این الهام الهی را نهادینه کرد و ریشه و بنیان خانه‌های عنکبوتی استکبار را ویران ساخت.

امام‌جمعه کوهدشت عنوان کرد: اخلاص در عمل، خدامحوری، حضور درصحنه‌های سخت، تلاش عاشقانه و صادقانه و … از ویژگی‌های بسیجیان به شمار می‌رود.

انتهای پیام/