نماینده ولی فقیه در لرستان به لزوم ارائه خدمات بیشتر به مناطق محروم تاکید کرد و گفت: طرح‌های محرومیت‌زدایی در منطقه اسد آبادی خرم آباد اجرا می‌شود.

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی در نشست با مدیران، مسئولان دستگاه های دولتی و فرمانده سپاه خرم آباد اظهار داشت: از جمله مکان هایی که نظام اسلامی در تلاش است تا در آنجا خدمات خوبی ارائه شود، توجه به مناطق محروم است و در حاشیه های شهر خرم آباد مناطقی وجود دارد  که نیازمند خدمات بیشتری‌اند. 

وی افزود: در حاشیه های شهر اجرایی شدن برنامه های کلانی دیدی شده که طولانی مدت و زمانبر اند که انجام برنامه های کوتاه مدت جهت عمران و آبادانی، رشد فرهنگی، دینی مذهبی، اجتماعی و انقلابی در دستور کار قرار گرفته است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: در بازدیدی که از محلات داشتیم و تعداد زیادی از مسئولان ادارات حضور داشتند، اجرای برنامه های کوتاه، بلند و میان مدت با پذیرش از جانب مدیران دستگاه ها و ادارات تقسیم شد که امیدواریم تا پایان سال شاهد تغییر و تحول در مناطق حاشیه شهر باشیم.

سرهنگ ماشاالله بازگیر فرمانده سپاه خرم آباد  نیز در این نشست اظهار داشت: باتوجه به بازدید میدانی که با حضور امام جمعه شهرستان خرم آباد از محله اسد آبادی به عمل آمد امروز نیز نشستی با هدف تعیین بازه زمانی مشخص برای هر یک از ادارات و نهادی ذی ربط جهت رفع مشکلات مردم منطقه اسد آبادی برگزار شد از این رو محرومیت زدایی، رشد فرهنگی، اجتماعی از جمله اهدافی است که در بلند مدت دنبال می شود.

وی با اشاره به ۲۱ مصوبه امروز مدیران پیرامون رفع معضلات محله حاشیه منطقه اسد آبادی افزود: مصوبات این جلسه مسائل گوناگون فرهنگی، اجتماعی، زیرساختی، عمرانی، بهداشتی را پوشش داده و مدت زمان یک هفته تا سه ماه برای پاسخگویی به مطالبات مردم ازمسئولان در نظر گرفته شده است

فرمانده سپاه خرم آباد عنوان کرد: بسیج سازندگی سپاه خرم آباد با سازماندهی بسیجیان در قالب گروه های جهادی به ارائه خدمات عمرانی، فرهنگی، درمانی، آموزشی و فنی در مناطق حاشیه شهر پرداخته است.

وی بیان کرد: اگر چه خدماتی از مدت ها پیش توسط مردم، بسیج، مؤسسات خیریه و برخی ادارات انجام شده است اما با هماهنگی و یکپارچه سازی و انسجام خدمات می توان شاهد اثربخشی و بهینه سازی خدمات بود.

 فرمانده سپاه خرم آباد با ابراز امیدواری از حضور مسئولان و ادارات و نهادها در این نشست گفت: امید که با روحیه انقلابی، کار و تلاش جهادی به زودی شاهد رشد فرهنگی، اجتماعی و عمرانی در تمامی محلات حاشیه شهر باشیم.

به گزارش سفیر افلاک برنامه هایی از جمله راهگشایی، بهسازی معابر،آسفالت، تعویض خطوط لوله فاضلاب وانشعابات فرسوده آب محله اسد آبادی، ارائه خدمات شهری عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشتی و …بخشی از مصوبات و مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

انتهای پیام/