یادواره شهدای اصناف، رانندگان و کامیون‌داران امروز در دورود برگزار شد.

به گزارش سفیر افلاک، یادواره شهدای اصناف، رانندگان و کامیون‌داران به مناسبت گرامیداشت شهید سپهبد سلیمانی و به همت بسیج اصناف و با حضور مسئولان، نیروهای  نظامی، انتظامی و خانواده های شهدا  در سالن کامیون داران شهرستان دورود برگزار شد.

سرهنگ زینی وند فرمانده سپاه دورود در این مراسم با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد فاصله بین مردم و انقلاب اسلامی اظهار داشت: دشمن با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز به دنبال رسیدن به اهداف خود است و وظیفه تمامی دستگاه‌های فرهنگی است که مردم را نسبت به توطئه‌های دشمنان آگاه کنند.

وی افزود: اصناف و بازاریان در ایام پیش از انقلاب در پیروزی انقلاب اسلامی نقشی تاثیرگذار داشتند که در عین حال، حمایت و پشتیبانی و کمک بازار و اصناف در دوران دفاع مقدس از رزمندگان اسلام و حمایت از جبهه‌های حق علیه باطل غیرقابل انکار است.

فرمانده سپاه دورود با بیان اینکه امروز تمام مرزهای اسلام سنگر انتقام از سردار سلیمانی است عنوان کرد: خدا را شاکریم که سردار سلیمانی توسط کسانی به شهادت رسید که امام خمینی (ره) آن را شیطان بزرگ نامید.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در خاورمیانه تمام عقبه های خود را از دست داده است گفت: دشمنان اسلام بدانند به فضل الهی امت اسلامی در جبهه مقاومت که از تهران شروع و به فلسطین ختم می‌شود، جبهه ای وافر، منسجم، متحد است که یک دست برعلیه آمریکا قیام خواهد کرد.

زینی وند خاطرنشان کرد: سنگر های داعش یکی پس از دیگری توسط مجاهدان جبهه مقاومت فتح شد و این تلخ ترین  کار برای آمریکایی ها بود و بارها و بارها سران داعش در محاصره نیروهای مقاومت توسط نیروهایی آمریکایی نجات پیدا می‌کردند و فرماندهان داعش در جنگ بعد از زخمی شدن برای روند درمان وارد بیمارستان های اسرائیل می‌شدند و تحت درمان قرار می‌گرفتند.

وی خطاب به رئیس جمهور آمریکا‌ اظهارداشت: ای قمارباز دروغ گو تو مرد مبارزه با داعش نبوده و نیستی و اگر بودی فرمانده بزرگ مقابله با داعش را شهادت نمی‌رساندی.

فرمانده سپاه دورود با بیان اینکه داعش دستاورد خود آمریکا بود افزود: شما خودتان داعش را درست کردید و امروزه مبارزه با داعش را از ایران طلب می‌کنید؟

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در تبادل با جبهه استکبار وارد مرحله جدیدی شده است عنوان کرد: همانطور که فرمانده کل سپاه گفت جرقه های نابودی قدرت استکباری آمریکا به گوش می‌ر‌سد.

انتهای پیام/