جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه دشمنان برای ضربه زدن به ایران توطئه هایی را برنامه ریزی می کنند گفت:اهداف انقلاب اسلامی ایران در دنیا گسترش یافته است.

به گزارش سفیر افلاک، سردار احمد علی گودرزی در سخنان پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد که در مسجد امام(ره) برگزار شد اظهار داشت: ملت ایران همیشه با ایستادگی و مقاومت دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشته اند، به طوری که در دوران دفاع مقدس در حالی که کشورهای زیادی عراق را حمایت می کردند اما رزمندگان ایران با شجاعت در برابر دشمن ایستادند و آنها را شکست دادند.

وی افزود: نیروهای مسلح با داشتن روحیه شهادت طلبی همیشه در صحنه حضور دارند و تفکر بسیجی و اهداف والای انقلاب اسلامی ایران در دنیا در حال گسترش است.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا عنوان کرد: شهدا با تاسی از سید الشهدا(ع) در این راه قدم گذاشتند و با توکل به خدا بدون هیچ هراسی آماده جانفشانی بودند و در این راه به شهادت رسیدند که شهید بروجردی یکی از شهدایی بود که جان خود را در این راه تقدیم کرد.

وی بیان کرد: ما هیچگاه جنگی را آغاز نکرده ایم اما اگر کشوری فکر تجاوز در سر داشته باشد، در برابر آنها خواهیم ایستاد و به دشمن اجازه نمی دهیم به اهداف پلید خود برسد.

سردار گودرزی با اشاره به این که انقلاب به الگویی برای بسیاری از کشورها تبدیل شده است گفت: امروزه کشورهای یمن، عراق، سوریه، لبنان و غزه با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی ایران در برابر دشمنان زورگو ایستاده اند و با مقاومت و ایستادگی خود، دشمن را به عقب خواهند راند.

وی اظهار داشت: با توجه به این که دشمنان برای ضربه زدن به ایران توطئه هایی را برنامه ریزی می کنند اما این انقلاب به رهبری مقام معظم رهبری و با پشتیبانی مردم در مسیر طراحی شده به حرکت خود ادامه می دهد و روز به روز بر اقتدار و سربلندی این کشور افزوده می شود.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به گام دوم انقلاب عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران چهل سال است که در مسیر طراحی شده حرکت می کند و موفقیت هایی را در این راستا کسب کرده و در گام دوم انقلاب نیز برای موفقیت های بیشتر و اهداف آن حرکت خواهد کرد.

انتهای پیام/