مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: با توجه به خسارات سنگین برف به استان گیلان و قطعی گسترده برق در این مناطق، اکیپ‌هایی از پرسنل برق لرستان در یک حرکت جهادی به این استان اعزام شدند.

به گزارش سفیر افلاک، فریدون خودنیا عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: با توجه به خسارات سنگین برف به استان گیلان و قطعی گسترده برق در این مناطق، اکیپ‌هایی از پرسنل برق  لرستان در یک حرکت جهادی به یاری همکاران خود در برق گیلان شتافتند.

وی  افزود: با   توجه به نیاز  مناطق خسارت‌دیده شمال کشور به تجهیزات برق‌رسانی و نیروی انسانی ماهر در همین راستا شرکت توزیع برق استان لرستان اقدام به اعزام ۱۷ نفر از پرسنل خود به این مناطق کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با بیان این‌که علاوه‌بر نیروی انسانی، تجهیزاتی نیز به این‌ مناطق ارسال شده است عنوان کرد: تعداد دو دستگاه جرثقیل، دو دستگاه بالابر به ‌همراه سه دستگاه خودرو کمک‌دار با تجهیزات مورد نیاز برق رسانی به استان گیلان اعزام شد.

وی بیان کرد: شرکت توزیع برق لرستان همواره نشان داده که در شرایط بحرانی در کنار همکاران و مردم سراسر کشور خواهد بود و تمام تلاش خود را برای پایداری برق مناطق خسارت‌دیده انجام خواهد داد.

خودنیا تصریح کرد: امیدواریم هرچه زودتر پایداری برق به مناطق بحرانی برگشته و اوضاع در شمال کشور به شرایط عادی برگردد.

انتهای پیام/