رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی لرستان گفت: امروز پیشرفت و عزتمان را مدیون شهدا هستیم و کسی که می خواهد در برابر مستکبران بایستد از شهدا تاسی می جوید.

به گزارش سفیر افلاک، حجت الاسلام موسوی عصر امروز در مراسم یکمین سالگرد شهید جابر بیرانوند از شهدای امنیت شهرستان خرم آباد با بیان این که ناجا با فاصله هر چند روز یک شهید تقدیم انقلاب اسلامی می کند اظهار داشت: امروز ما پیشرفت، عزت و سربلندی مان را مدیون ۲۳۰ هزار شهید از جنگ تحمیلی، ترور، مدافعین حرم و شهدای ترور در اهواز هستیم که ۱۳ هزار آن ها متعلق به شهدای امنیت و ناجا هستند.

وی با اشاره به این که در سراسر دنیا کسی که می خواهد در برابر مستکبرین بایستد از شهدا تاسی می جوید افزود: در ۲۲ بهمن امسال دیدید که در دمای چند درجه زیر صفر مردم به عشق امام(ره)، شهدا و سردار دل ها شهید سلیمانی آمدند؛ رهبری فرمودند این مردم بی نظیراند. همین مردم امثال سردار سلیمانی و شهید بیرانوند ها را تربیت می کنند و می گویند به شهادتشان افتخار می کنیم.

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی لرستان با بیان این که نظام ما مردمی، اسلامی و ایمانی است عنوان کرد: ما تا ابد مدیون پدران، مادران و فرزندان شهدا هستیم در تفسیر نمونه ذیل آیات شهید و شهادت که در جنگ احد نازل شد در مضمون روایات پیامبر(ص) آمده است که خداوند می فرماید خودم سرپرستی بازماندگان را می پذیرم و کسی که خشنود کند خانواده شهدا را ما را خشنود کرده است بنابراین قطعا اجر و پاداش خانواده شهدا کمتر از شهادت نیست و اینها مورد احترام خداوند و ملائکه قرار گرفته اند.

وی با اشاره به صبر خانواده های شهدا بیان کرد: در دیدار با خانواده های شهید عزیز ، مومن و باتقوا جابر بیرانوند جز صبوری و اینکه گفتند ما به شهدایمان افتخار می کنیم نشنیدیم و پدر شهید با وی که سرباز همراه شهید بیرانوند بود گفت پسرم را تقدیم انقلاب اسلامی کردم.

به گزارش سفیر افلاک سرگرد شهید جابر بیرانوند و سرباز وظیفه نجم الدین باوی ۱۷ بهمن سال ۹۷ طی عملیات تروریستی شلیک به خودرو گشت نیروی انتظامی در خرم آباد به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/