معاون قرارگاه صاحب الامر (عج) لرستان گفت:۳۰ هزار ماسک در مناطق حاشیه نشین خرم آباد توزیع می شود.

محمد سرلک در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهارداشت: حاشیه‌نشینی از جمله چالش‌هایی است که به عنوان معضلی جدی مطرح است و این خود عامل بسیاری از ناهنجاری‌های متعدد به شمار می‌آید.

وی افزود: با گذر از مناطق حاشیه ای ناهنجاری های متعدد به سادگی قابل لمس است و امروز به دغدغه مسئولان تبدیل شده چراکه با توسعه زیرساخت‌ها، اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مناسب برای مناطق حاشیه‌ای شهر باید از محرومیت‌های این مناطق کاسته شود.

معاون قرارگاه صاحب الامر (عج) لرستان با اشاره به اهمیت پیشگیری از بیماری کرونا در مناطق حاشیه نشین عنوان کرد: عمده مشکل حاشینه نشینان مسائل درمانی، بهداشتی و همچنین کمبود امکانات مناسب است و معمولا حاشیه نشینان در وضعیتی نیستند که خود به دنبال رفع مشکلات بهداشتی و درمان خود باشند بلکه مسئولان باید در پی رفع مشکلات درمانی آنها باشند.

وی بیان کرد: با پیگیری های انجام شده از روزهای گذشته حدود ۳۰هزار ماسک توسط قرارگاه صاحب الامر(عج) تهیه شده و توسط رابطین مناطق حاشیه نشین خرم آباد توزیع آنها را آغاز کرده ایم.

سر لک گفت: با توجه به اینکه طی روزهای اخیر افراد سودجو اقدام به احتکار تجهیزات بهداشتی همچون ماسک کرده اند و قیمت های بالایی بابت یک ماسک معمولی می گیرند جهت خدمت به مردم مناطق محروم اقدام به توزیع ماسک رایگان کرده ایم.

انتهای پیام/