معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان لرستان مجوز افزایش تولید مواد ضد عفونی درشرکت های تولیدی استان صادر شده است.

به گزارش سفیر افلاک امین حسنوند صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان لرستان مجوز افزایش تولید مواد ضدعفونی درشرکت های تولیدی استان صادر شده است.

وی افزود: مجوز تولید پک الکلی ضدعفونی سطوح و دست در حجم های مختلف برای شرکت الکل سازی “گوارا” شهرستان چگنی نیز ظرف ۲۴ ساعت صادر می شود و همچنین  مجوز تولید روزانه ده هزار بطری الکل ۷۰ درصد در شرکت الکل نصر خرم آبادجهت دسترسی راحت مردم به منظور ضدعفونی سطوح نیز صادر شده است.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: جهت پیشگیری از ویروس کرونا در استان علاوه بر مجوز های تولید پک های الکلی مجوز تولید ۳۰ هزار عدد ژل و اسپری ضدعفونی عفونی برای شرکت پرمون خرم آباد نیزصادر شده است.

وی بیان کرد: این مجوزها موقتی بوده وتولید آن تا زمان اتمام شیوع احتمالی بیماری “کرونا” ادامه دارد و عرضه این مواد با نرخ مصوب و با نظارت معاونت غذا و دارو و سازمان تعزیرات حکومتی از ششم اسفندماه آغاز خواهد شد.

حسنوند گفت: کلیه داروخانه های استان موظف شده اند قیمت این محصولات را در معرض دید مردم و مراجعه کنندگان قرار دهند.

انتهای پیام/