حجت الاسلام سید علی حسینی گفت: مردم همیشه در صحنه های همدلی و کمک به همنوعان حضور داشته اند و این بار نیز در رزمایش کمک مومنانه، سنگ تمام می گذارند.

حجت الاسلام سید علی حسینی در گفت و گو با سفیرافلاک با اشاره به رزمایش کمک مومنانه اظهارداشت: ملت ایران همیشه در صحنه حضور دارند و برای کمک و خدمت به همنوعان و نیازمندان گام هایی مهم و اساسی برداشته اند.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا خیرین، بسیجیان، ائمه جمعه و سایر مردم برای خدمت رسانی به مردم در صحنه حضور داشته و تاکنون بالغ بر ۲۰۰۰ بسته مواد غذایی تهیه شده که در بین نیازمندان توزیع می شود.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: این بسته های مواد غذایی و کمک ها به افرادی داده می شود که به دلیل کرونا، کسب و کار آنها مختل شده است که بسیجیان، معتمدین محله و ائمه جمعه این افراد را شناسایی کرده و بسته های مواد غذایی در بین آنها توزیع می شود.

حجت الاسلام حسینی با تاکید بر کمک همگانی برای رفع مشکلات گفت: این روزها همه باید کمک کنیم و افراد نیازمند را دریابیم.

وی با اشاره به رزمایش کمک مومنانه افزود: بعد از سخنان مقام معظم رهبری، تلاش و تکاپوی مردم برای کمک رسانی افزایش یافته و جدی تر و گسترده تر وارد صحنه شده اند.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: ملت ایران همیشه در صحنه های همدلی و هر جایی که نیاز بوده حضور داشته و افتخار آفرینی کرده اند و این بار نیز در کمک مومنانه، سنگ تمام خواهند گذاشت.

انتهای پیام/