حسن امینی زاده گفت: آمار مثبت کرونایی که تا قبل از عید نوروز، کمتر از 20 نفر بود، الآن به مرز 60 نفر رسیده و این روزها شتاب گرفته است.

دکتر حسن امینی زاده در گفت‌وگو با سفیرافلاک، اظهارداشت: در زمینه شیوع ویروس کرونا، وضعیت و شرایط کوهدشت به دلیل رعایت نکردن بخشی از مردم، حقیقتاً بسیار خراب و بد است، چراکه الآن روزانه تعداد مبتلایان مثبت کرونایی زیادی داریم.

وی افزود: آمار مثبت کرونایی که تا قبل از عید نوروز، کمتر از ۲۰ نفر بود، الآن به مرز ۶۰ نفر رسیده و این روزها شتاب گرفته است، از مردم خواهش می‌کنیم که رعایت کنند، وضعیت خطرناک است، کرونا شوخی‌بردار نیست.

رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهدشت با اشاره به اینکه اگر کرونا را در اردیبهشت مهار نکنیم، تابستان و پاییزی بسیار خطرناک داریم، عنوان کرد: انتظار داریم خود مردم پای‌کار بیایند و کمک کنند، مصوبه‌ای داریم که مردم امواتشان را که به رحمت خدا رفته، شبانه دفن کنند ولی در برخی شاهد مقاومت‌های بسیار زیادی هستیم که حتماً باید در روز انجام شود، مگر چه اشکالی دارد؟! به چه دلیل باید اینگونه اجتماعات زیادی برپا کنند.

وی تصریح کرد: نام اشخاصی را که ازاین‌پس موجب برپایی تجمعات خواهند بود را در رسانه‌ها منتشر می‌کنیم و آنان را به‌عنوان مسببین ایجاد بیماری به مردم معرفی می‌کنیم.

امینی زاده گفت: آخرین وضعیت از تعداد مبتلایان کرونایی مثبت در شهرستان کوهدشت تا دیروز ۴۹ نفر بود و با اضافه شدن ۹ نفر دیگر، امروز به ۵۸ نفر رسید که هم چنان به‌صورت تصاعدی در حالا اوج گرفتن است، این دفعه ما وضعیت قرمز حاد را در شهرستان اعلام می‌کنیم.

انتهای پیام/