معاون بهداشت و درمان سپاه بروجرد گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بالغ بر 25000 ماسک توسط بسیجیان در بروجرد تهیه و توزیع شده است.

روح اله رحیمی در گفت و گو با سفیرافلاک اظهارداشت: از روزهای نخست شیوع کرونا و با توجه به تقاضای بالای مردم برای ماسک و اقلام بهداشتی، بسیجیان و سپاه برای تهیه و توزیع این اقلام اقدام کردند.

وی افزود: در بروجرد روزانه بیش از ۸۰۰۰ماسک توسط بسیجیان تهیه می شود که در اختیار مردم قرار می گیرد و بخشی از این اقلام بهداشتی در اختیار مردم مناطق محروم و حاشیه شهر قرار گرفته است.

معاون بهداشت و درمان سپاه بروجرد تصریح کرد: تاکنون ۵۰ هزار لیتر آب اکسیژنه  و ۲۰۰ هزار لیتر کلر برای ضدعفونی کردن معابر، خیابانها و مکان های مختلف در اختیار بسیجیان قرار گرفته و کار ضدعفونی کردن به صورت مستمر در حال انجام است.

رحیمی عنوان کرد: همچنین ۱۹ هزار بطری الکل توزیع شده و ۵۰ بسته دستکش لاتکس در اختیار کادر درمانی بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) قرار گرفته است.

وی بیان کرد: در حال حاضر بسیجیان خدمات لازم را به بیماران مبتلا به کرونایی که در منزل بستری و تحت مراقبت هستند، ارائه می دهد به طوری که این افراد در قرنطینه خانگی هستند و هرگونه نیاز و خریدی که داشته باشند بسیجیان انجام می دهند و این اقدام یکی دیگر از خدمات بسیج در روزهای مقابله با کرونا است.

معاون بهداشت و درمان سپاه بروجرد گفت: روزانه اقلام بهداشتی شامل ماسک و الکل در داروخانه اعتماد سپاه بروجرد توزیع می شود.

انتهای پیام/