سرهنگ علی دالوند گفت: قرارگاه ساماندهی مشارکت‌های مردم در شهرستان دلفان با هدف خدمت بهتر در رزمایش کمک مومنانه تشکیل می شود.

سرهنگ علی دالوند در گفت و گو با ‌سفیرافلاک اظهارداشت: گفت: هدف از برگزاری رزمایش کمک مومنانه، همراهی و همکاری همه مردم و سازمان های مردم نهاد برای کمک به نیازمندان است که با توجه به رزمایش اخیر، قرارگاه ساماندهی مشارکت های مردمی تشکیل شده است.

وی افزود: در طرح کمک مومنانه که با تدبیر رهبر فرزانه انقلاب آغاز شده است با هدف خدمت رسانی به اقشار نیازمند و آسیب پذیر در موضوع بیماری کرونا اقداماتی صورت می گیرد.

فرمانده سپاه دلفان تصریح کرد: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و همچنین کمک به اقشار نیازمند و کم در آمد؛ رزمایش سراسری کمک مومنانه در دلفان برگزار می شود که این قرارگاه توسط فرمانداری شهرستان و با قائم مقامی سپاه ناحیه دلفان تشکیل شده است.

سرهنگ دالوند اضافه کرد: فعالیت تمامی افراد، خیرین و گروه های جهادی، تشکل ها و سازمان های مردم نهاد زیر نظر این قرارگاه قرار می گیرد و کلیه کمک های جمع شده توسط این قرارگاه بین نیازمندان تقسیم می شود.

وی بیان کرد: خدمت رسانی بهتر و شایسته تر هدف اصلی از برگزاری این رزمایش است که با همکاری عهمه افراد بتوانیم از نیازمندان در این روزهای سخت، دستگیری کنیم.

انتهای پیام/