رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان محدودیت‌های ترافیکی ویژه راهپیمایی روز 13 آبان را در خرم‌آباد اعلام کرد.

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک اظهارداشت: پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان با توجه به راهپیمایی روز۱۳آبان برای امنیت در ترافیک و سهولت در رفت و آمد تمهیدات ترافیکی در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه تمهیدات ترافیکی روز ۱۳ آبان یک ساعت قبل از راهپیمایی اجرا و تا پایان راهپیمایی و زمانی که راهپیمانان در خیابان‌ها هستند ادامه دارد افزود: در شهر خرم‌آباد از چهاره راه بانک، میدان شهدا،خیابان شهدای شرقی تا خیابان انقلاب و از چهارراه اسدآبادی تا سه راه بالای مطهری محدودیت‌های کامل ترافیکی اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان عنوان کرد: در بحث مسیرهای جایگزین نیز باید گفت چهار راه اسدآبادی، خیابان امیرکبیر، بلوار شورا، خیابان پیروزی،۶۰متری برای تردد از جنوب به شمال و خیابان انقلاب به تقاطع بیمارستان، خیابان ساحلی به سمت جنوب محور جایگزین جهت تردد شمال به جنوب در نظر گرفته شده است.

وی ساعت آغاز محدودیت‌های ترافیکی را ساعت  8 صبح برشمرد و بیان کرد: انتظار می‌رود مردم از تردد در خیابان‌ها خودداری کنند و چنانچه توقف خودرویی انجام شود با جرثقیل جابه جا می‌شود.

چغلوند در رابطه با محدودیت‌های ترفیکی سایر شهرستان‌های استان گفت: مابقی شهرستان‌ها نیز محدودیت های ترافیکی خاص خود را دارند بنابراین و از مردم انتظاری همکاری با پلیس را داریم.

انتهای پیام/