رئیس کمیته امداد کشور گفت: 2 هزار و ۵۳۸ واحد منزل مسکونی مددجویان در لرستان دچار آسیب شد که تا پایان مرداد ماه همه این منازل تعمیر شد.

به گزارش سفیرافلاک، سید مرتضی بختیاری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سیل امسال دو هزار و ۵۳۸ واحد منزل مسکونی مددجویان در لرستان دچار آسیب شد که تا پایان مرداد ماه همه این منازل تعمیر شده است.

وی با اشاره به خدمت به مردم افزود: در نظام اسلامی هیچ شانی جز خدمت به مردم را نداریم و تلاش می شود تا در راستای خدمت به مردم گام برداشته شود.

رئیس کمیته امداد کشور عنوان کرد: حضور مردم در شرایط بحرانی سیل دیدنی بود که به کمک سیل زدگان شتافتد و باید توجه داشت که حضور و کمک های مردمی از نشانه های یک مومن است و ملت ایران در هر شرایط سخت و دشوار به کمک نیازمندان و حادثه دیدگان می شتابند و در کنار سیل زدگان قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: در حوادث غیر مترقبه مردم همکاری بسیار زیادی دارند و مردم در خدمت شوق زیادی دارند؛ کمیته امداد نهاد انقلابی است که موسس آن امام(ره) بودند و از ویژگی های کمیته این است که این نهاد توسط شخص امام (ره) کمیته تشکیل شد و تکلیف می دانیم که با همه توان به مددجویان خدمت کنیم.

بختیاری گفت: همه کمک ها در کنار هم قدرتی می شود که فردی که خانه را از دست داده با دیدن این کمک ها آرامش بگیرند و حضور مسئولان و پیگیری برای مشکلاتشان می تواند آسیب دیدگان را آرام کند.

انتهای پیام/