جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی ملت‌ها از خواب غفلت بیدار کرد گفت: تشییع باشکوه پیکر سردار سلیمانی همه ملتهای دنیا و سردمداران جهان را مبهوت کرد.

به گزارش سفیر افلاک، سردار حبیب الله توکلی عصر امروز در همایش انس و مودت پیشکسوتان جهاد و شهادت که در سالن ۹دی سپاه ناحیه پلدختر برگزار شد اظهار داشت: تشییع باشکوه پیکر سردار سلیمانی همه ملتهای دنیا و سردمداران جهان را مبهوت کرد.

وی افزود: شهادت سردار دل ها حاج قاسم، ملتها را از خواب بیدار کرد و محور مقاومت در دنیا قوت گرفت.

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: اتحاد و انسجام ملی در کشور و خیزش ملت های منطقه به صورت تمام قد در دفاع از عملکرد شهید سلیمانی در جبهه مقاومت اولین پیام شهادت سید الشهدا مقاومت و ابومهدی بود.

وی گفت: با شهادت حاج قاسم پیام مقاومت به دنیا مخابره و بار دیگر خباثت آمریکایی ها برای همه آشکار شد.

سردار توکلی با اشاره به حضور چشمگیر ملت عراق و مردم ایران در تشییع حاج قاسم و همرزمانش بیان کرد: بعد از رحلت امام خمینی (ره) شاهد چنین تجمع بشری بزرگی در کشور نبوده و در تاریخ بشریت هم نداشتیم

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی در جهاد با نفس و هم جهاد با دشمنان نمونه بود تصریح کرد: مردم در تشییع شهید سلیمانی سنگ تمام گذاشتند و  اعلام کردند که در کنار جبهه مقاومت هستند و از زحمات این شهیدان قدرشناسی کردند‌.  

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تاکید کرد: درست است که سپهبد سلیمانی در میان ما حضور فیزیکی ندارد ولی راه و آرمان سردار سلیمانی پیش روی همه ملت ها است.

وی اظهارداشت: فرزندان انقلابی مقام معظم رهبری انتقامی از آمریکا گرفتند ولی مردم می گویند که این در مقابل شهادت سردار سلیمانی انتقام کم است و منتظر سیلی های دیگر فرزندان انقلاب بر گوش مسببان این حادثه نواخته شود.

سردار توکلی افزود: دشمن سردار سلیمانی را حذف فیزیکی کرد ولی راه و آرمان این شهید همچنان پابرجاست و ما باید این راه را ادامه بدهیم.

وی عنوان کرد: سقوط هواپیمای اوکراینی سبب ناراحتی همگان شد و سرداران عالی رتبه سپاه شجاعانه و با شهامت با حضور در تلویزیون از مردم عذر خواهی کردند.

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه دشمنان بدون اینکه پایگاهی در داخل کشور داشته باشند از طریق فضای مجازی سرباز جذب کردند وآنها را به کف خیابان می کشند گفت:سپاه عزادار فرزندان نخبه این کشور است که در سقوط هواپیما جان خود را از دست دادند و ما این عزیزان را جز خانواده خود می دانیم ولی عده ای با تعرض به عکس شهید سلیمانی در مسیر دشمن قدم بر می دارند. 

وی با تاکید براینکه حضور ومشارکت حداکثری در انتخابات یک اصل است بیان کرد: مطالبه مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی از ما حضور و مشارکت حداکثری است که باید توجه کنیم و نماینده تراز انقلاب را انتخاب کنیم.

سردار توکلی با بیان اینکه عرصه برای حضور افراد، گروه ها و جناح ها در سطح کشور وجود دارد تصریح کرد: باید تنور انتخابات را گرم نگه داریم و با بستر سازی مناسب شاهد حضور چشمگیر مردم در پای صندوق آرا باشیم زیرا دشمن میزان حضور مردم را در نماز جمعه، راهپیمایی و انتخابات می سنجد.

انتهای پیام/