جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: شهید سلیمانی علمدار عرصه های سخت بود و امروز حاج قاسم های زمان، راه وی را ادامه خواهند داد.

به گزارش سفیر افلاک، سردار حبیب الله توکلی ظهر امروز در مراسم یادبود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و انتخابات دومین هیئت رئیسه مجمع جهادگران استان لرستان که در دانشگاه علامه طباطبایی خرم آباد برگزار شد، اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی محبوب دل‌ها و در قلوب مظلومان بود، تشیع جنازه ایشان رستاخیزی بزرگ برپا کرد.

وی افزود: انجام عملیات های روانی، علیه کشور، طبیعت دشمن است، به طوری که اخیرا مشاهده کردیم چند روز پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی به بهانه سقوط هواپیما به صحنه آمدند‌ و از این اتفاق برعلیه ایران اسلامی سواستفاده کردند.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران در همه زمان ها حرکت ضد انقلاب را برملا کرده است، عنوان کرد: در جریان سیل پلدختر، سیل جمعیت گروه های جهادی از هر صنفی، اوضاع منطقه را برگرداند، زیرا همواره ظرفیت های مردمی خودجوش در حل مسائل بسیار موثر اند.

وی بیان کرد: در شهر سیل زده پلدختر بیش از ۳۰ موکب برپا شده بود که با پخت روزانه ۲۰۰ هزار غذای گرم با عدم وجود زیرساخت مناسب، خدمات رسانی فوری و بسیار عالی را نسبت به مردم ارائه دادند.

سردار توکلی بااشاره به اینکه شهید سلیمانی علمدار عرصه های سخت بود و حاج قاسم های زمان راه وی را ادامه می دهند، گفت: اگر این گروه های جهادی نبودند، مشکلات و مسائل دوچندان می شد و امروز نیز از مطالبات رهبر معظم انقلاب فعال کردن گروه های جهادی در جامعه است.

انتهای پیام/