فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان به لزوم تقویت حلقه‌های صالحین در لرستان تاکید کرد و گفت: سرگروههای حلقه های صالحین باید پالایش شوند تا چنانچه اگر سرگروهی ضعیف است عوض شود.

به گزارش سفیر افلاک، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در همایش فصلی حلقه های صالحین استاد با استاد یاران اظهارداشت: در گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری فرمودند باید موانع مشکلات را رفع کنیم.

وی افزود: در بحث معنویت و اخلاق گام دوم انقلاب وظیفه دولت و حکومت نیاز است و باید در این راستا تلاش کنند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: مقام معظم رهبری در رابطه با تلاش و جهاد فرمود تلاش بدون حکومت توفیق چندانی ندارند بنابراین ما باید نهایت تلاش خود را  در راستای گام دوم انقلاب انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه رفتار، منش اخلاق حاکمان رفع و اصلاح شود بیان کرد: دولت باید پیش زمینه را در جامعه فراهم کند و آن را در جامعه رواج دهد.

سردار کشکولی گفت: باید به نهاد های اجتماعی میدان داده شود تا کمک کنند تا کانون های ضد انقلاب و معنویت را به شیوه معقول بزدایند..

وی اظهار داشت: سرگروههای حلقه های صالحین باید پالایش شوند تا چنانچه اگر سرگروهی ضعیف است عوض شود، حلقه های صالحین را باید تقویت کرد و آموزش داد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان افزود: باید در حلقه های صالحین الگوها را معرفی کنیم به عنوان مثال شهید ابراهیم هادی یک الگو است و باید شخصیت این شهید را به جوانان او را معرفی کنیم چرا که جوانان  خیلی زود جذب این الگوها خواهند شد.

انتهای پیام/