رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کوهدشت گفت: بارش سنگین برف در محورهای مواصلاتی سیمره- بلوران- زانوگه شروع‌شده است و اکیپ‌های راهداری در حال برف‌روبی، نمک‌پاشی و تیغه زنی هستند.

محمدامین رحیمی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر افلاک، با اشاره به بارش برف در محورهای مواصلاتی کوهدشت اظهار داشت: بارش سنگین برف در محورهای مواصلاتی سیمره- بلوران- زانوگه و هم‌چنین محور کشکان –روستای زمزم – چنار شروع‌شده است و اکیپ‌های راهداری در محل‌های موردنظر مستقر بوده و در حال برف‌روبی، نمک‌پاشی و تیغه زنی هستند.

وی افزود: گشت تلفیقی راهداری با پلیس‌راه در حال انجام بوده والان اولویت با جاده‌های اصلی است که تردد و خدمت‌رسانی بیشتر صورت می‌گیرد.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کوهدشت با اشاره به لزوم همراه داشتن زنجیر چرخ توسط رانندگان، اظهار داشت: تاکنون محور مسدود نداشتیم، محور کشماهور نیز که با مشکل همراه بود با دستگاه تیغه زنی مسیر انجام شد و تردد برقرار است.

وی تصریح کرد: به دلیل بارش سنگین برف اختلال در برخی محورها طبیعی است، اکیپ‌های راهداری در محل‌های موردنظر مستقر بوده و در حال خدمت‌رسانی هستند.

انتهای پیام/