مسئول هیئت رزمندگان اسلام الیگودرز گفت: آمریکا تلاش می کند تا شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و موشکباران پایگاه آنها در عین الاسد برای ملت ایران اسلامی به فراموشی سپرده شود.

به گزارش سفیر افلاک، سرادر مصطفی سلیمانی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه الیگودرز  اظهارداشت: امروز انقلاب اسلامی با شکل دادن محور مقاومت در برابر استکبار جهانی به یک کشور تاریخ ساز و آغاز کننده مقاومت در برابر ظالمان شناخته می شود.

وی افزود: آمریکا تلاش می کند تا شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و موشک‌باران پایگاه آنها در عین الاسد که یوم الله است، برای ملت ایران اسلامی به فراموشی سپرده شود اما بدانند که هیمنه آنها در منطقه شکسته شده است و دیگر جایی در این منطقه نخواهند داشت

مسئول هیئت رزمندگان اسلام الیگودرز عنوان کرد: دولت تروریست آمریکا سردار قاآنی را تهدید به ترور می کند، اما ما به آنها می گوییم هیچ غلطی نمی توانید بکنید.

وی بیان کرد: هیئت رزمندگان اسلام الیگودرز با اجراء و حضوردر برنامه های مختلف شهرستان تلاش می کند در خدمت به مردم و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و در راستای حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب گام بردارد.

انتهای پیام/